неділя

28 червня

2026 р.

Надіслати новину

28 червня/ 07:36/ / УКРАЇНА

Окупанти РФ вночі атакували Київ балістичними ракетами: у місті пролунало щонайменше сім вибухів, є постраждалі

 pozhezha kiyiv nich facebook com dsns gov ua 25e0af82048d66a42c655211408d52dc 650x410

У ніч проти 28 червня російські війська здійснили ракетну атаку по Києву із застосуванням балістичного озброєння. У столиці пролунало щонайменше сім вибухів, вже відомо про наслідки ударів.

Про це повідомляє очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

Станом на 03:04 стало відомо, що в Дарницькому районі Києва за кількома адресами виникли пожежі внаслідок атаки. Спочатку повідомлялося про одного постраждалого.

За даними влади, один із осередків займання виник біля житлового будинку, ще один — на території станції технічного обслуговування. Також зафіксовано пожежу в нежитловій будівлі.

О 05:26 Тимур Ткаченко повідомив, що кількість постраждалих зросла до двох осіб.

Масовані удари балістикою по столиці не фіксувалися з 15 червня, коли Київ був атакований комбіновано — ракетами та дронами.

Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravdat.me/upravda

 

реклама

Південна правда 235