неділя

28 червня

2026 р.

Надіслати новину

27 червня/ 16:12/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

На вулиці Південній прибрали звалище побутових відходів і гілок

731500955 999885189483456 4781815486905605642 n

В Інгульському районі Миколаєва ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище, яке утворилося поблизу контейнерного майданчика. Про це у повідомленні від 26 червня 2026 року поінформували у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Приводом для очищення території стало звернення жителів міста щодо незадовільного санітарного стану ділянки на вулиці Південній. Під час перевірки державні інспектори підтвердили факт захаращення: біля сміттєвих контейнерів накопичилися побутові відходи, картон, а також залишки сухої рослинності.

За результатами обстеження екологічна інспекція направила вимогу до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради з вимогою вжити заходів для усунення порушення. Наразі Комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» організувало роботи та повністю прибрало сміттєзвалище за вказаною адресою.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда 235