27 червня/ 14:05/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Чотири роки неволі позаду: оборонець Маріуполя Вадим Майстерчук повернувся на рідну Снігурівщину
Після понад чотирьох років перебування у російському полоні додому повернувся житель села Калинівка Снігурівської громади Вадим Васильович Майстерчук.
Про це у повідомленні від 27 червня 2026 року поінформував начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта у телеграм-каналі громади.
Вадим Майстерчук потрапив у неволю в квітні 2022 року під час оборони Маріуполя. На рідну землю захисник повернувся напередодні, 26 червня.
Посадовець привітав військовослужбовця з поверненням, побажав йому якнайшвидшого відновлення, міцного здоров'я та мирного життя поруч із близькими, а також зазначив, що громада продовжує чекати на повернення кожного українського захисника і захисниці, які досі перебувають у полоні.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал - Facebook - Instagram.