четвер

25 червня

2026 р.

Надіслати новину

25 червня/ 20:28/ / УКРАЇНА

Сили оборони уразили три важливі мости та РЛС окупантів на ТОТ

Інф.

Screenshot 18

Сили оборони у ніч на 25 червня уразили три мости на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в четвер, 25 червня.

"Уражено три мости, які ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень уточнюються", – йдеться в повідомленні.

Також наші воїни успішно уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області, а також радіолокаційну станцію Небо і радіолокаційний комплекс Скала-М у районі Керчі.

реклама

Південна правда 235