25 червня/ 20:28/ / УКРАЇНА
Сили оборони уразили три важливі мости та РЛС окупантів на ТОТ
Інф.
Сили оборони у ніч на 25 червня уразили три мости на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в четвер, 25 червня.
"Уражено три мости, які ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень уточнюються", – йдеться в повідомленні.
Також наші воїни успішно уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області, а також радіолокаційну станцію Небо і радіолокаційний комплекс Скала-М у районі Керчі.