четвер

25 червня

2026 р.

Надіслати новину

25 червня/ 19:36/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Миколаїв презентує потенціал громади на Конференції з відновлення України URC-2026 у Гданську

Інф.

Screenshot 12

Міський голова Олександр Сєнкевич бере участь у Конференції з відновлення України URC-2026, яка проходить у польському Гданську. Разом із ним регіон представляють начальник Миколаївської ОВАВіталій Кім та голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

Про участь у заході Олександр Сєнкевич повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

URC-2026 — це майданчик, де домовляються про інвестиції, партнерства, підписані угоди і запуск нових проєктів відновлення, передусім у сферах енергетики та логістики. 

Нагадаємо, Миколаївська територіальна громада посіла перше місце в Україні за результатами конкурсного відбору Міністерства розвитку громад та територій. Це свідчення довіри до міста і готовність працювати з нами на рівні конкретних рішень.

За словами міського голови, участь у конференції відкриває для Миколаєва нові можливості для відновлення. 

Для Миколаєва це можливість залучити нове масштабне фінансування, встановити прямі контакти з міжнародними партнерами і пришвидшити відновлення та розвиток громади”, - підкреслив Олександр Сєнкевич.

Джерело

  

реклама

Південна правда 235