25 червня/ 16:34/ / СВІТ
Далекобійні санкції за 1500 км. Україна уразила два з трьох НПЗ у російській Уфі
Інф.
25 червня в межах далекобійних операцій Україна уразила два нафтопереробні заводи в Уфі – столиці Башкортостану (країна-агресор Росія). Про це повідомив президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що ці удари є точними відповідями на затягування Росією війни й атаки окупантів на українські міста й громади.
За словами президента, успішних ударів по Уфі завдали бійці Служби безпеки України.
"Уранці було влучання СБУ по двох НПЗ в Уфі – "Башнефть-Уфанефтехим" і "Башнефть-Новойл". Це 1500 км від лінії фронту", – наголосив Зеленський.
Також він підтвердив влучання підрозділів сил оборони в нафтобазу "Полтавская" у Краснодарському краї РФ. Відстань до цілі – приблизно 300 км від лінії фронту, додав президент.
"Виконуємо план наших далекобійних санкцій. [...] Росіянам варто думати про справжню дипломатію, а не намагатися знову когось обдурити чи виграти час. Війну потрібно завершувати", – підписав відео з результатами обстрілу Зеленський.
Astra писала, що в середині червня глава Башкортостану Радій Хабіров попереджав про небезпеку українських атак й інформував про формування в регіоні "майже сотні маневрових вогневих груп". Коментуючи нинішню атаку, він, уже традиційно для російських чиновників, намагався запевнити, нібито всі БПЛА збили, а пошкодження об'єкта спричинили їхні уламки.