25 червня/ 14:21/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Працівники КП «Миколаївелектротранс» стали донорами крові
Інф.
Комунальники продовжують долучатися до донорських акцій. Нещодавно важливу ініціативу підтримали працівники КП «Миколаївелектротранс».
На базі підприємства працювала мобільна бригада Миколаївської обласної станції переливання крові. Цього разу донорами стали близько 30 працівників «Миколаївелектротрансу».
Зазначимо, що працівники підприємства вкотре здали кров та зробили свій внесок у забезпечення медичних закладів необхідними запасами.
Нагадаємо, кожен охочий може здати кров у Миколаївській обласній станції переливання крові за адресою: пров. Радіо, 2.
Станція працює у будні дні з 08:00 до 14:00.





