24 червня/ 19:34/ / УКРАЇНА
У Чернігівській області оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
Інф.
У Чернігівській області рада оборони на запит військових ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів із 1 липня. Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у середу, 24 червня.
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda
Йдеться про такі населені пункти у Корюківській ТГ: Прибинь; Шишківка та Рудня. У Городнянській ТГ: Лемешівка та Мощенка. У Новгород-Сіверській ТГ: Вороб’ївка; Камінь; Кам’янська Слобода; Карабани; Чайкине. У Семенівській ТГ: Газопровідне та Олександрівка.
"Також є рішення про продовження заходів обов'язкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта - писали відмови. Тут йдеться про такі населені пункти: Сновська ТГ - Гірськ; Городнянська ТГ - Берилівка. Новгород-Сіверська ТГ: Бучки; Грем'яч; Будо-Вороб'ївська. Семенівська ТГ: Костобобрів; Залізний Міст", - повідомив Чаус.
За даними громад та районних адміністрацій, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них - 120 дітей.
Чаус наголосив, що евакуацію мають завершити за два місяці.