четвер

25 червня

2026 р.

Надіслати новину

23 червня/ 21:58/ / УКРАЇНА

Із порту Маріуполя Росія вивезла майже 90 тисяч тонн краденої пшениці

Інф.

Screenshot 347

Російські окупанти з порту тимчасово окупованого ними Маріуполя у 2026 році вивезли майже 90 тисяч тонн української пшениці. Про це повідомила Маріупольська міська рада у своєму Telegram-каналі, посилаючись на дані російського управління Россільгоспнагляду.

Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravdat.me/upravda

Згідно з інформацією, з початку 2026 року з Маріупольського порту на 12 теплоходах було вивезено 88,8 тисячі тонн пшениці. 
У повідомленні підкреслюється, що від моменту окупації міста росіяни активно працюють над відновленням роботи порту з метою організації масового вивезення зерна з тимчасово окупованих територій України. 
Також зазначається, що раніше російська сторона заявляла про плани використання порту для забезпечення зв’язку через Волго-Донський канал із Каспійським морем, а далі - через Чорне та Середземне моря до Атлантичного та Індійського океанів.
Водночас повідомляється, що в рамках спільної операції Сил оборони України, зокрема окремої бригади Азов та підрозділів безпілотних систем ЗСУ, нещодавно було завдано ударів по об’єктах критичної інфраструктури Маріупольського торговельного порту.
 

реклама

Південна правда 235