среда

11 декабря

2019 г.

Сообщить новость

26-Nov-2019 12:50

"Южная правда", № 89 (24017)

ЧЕЛОВЕК (статья)

З ювілеєм, профспілковий лідере!

356543

Миколаївська обласна рада профспілок щиро і сердечно вітає голову Миколаївської обласної ради профспілок Толмачова Юрія Петровича з ювілеєм - 70 річчям з дня народження!

Починаючи свою роботу в профспілках області з посади інструктора відділу, Юрій Толмачов у 2011 році був обраний на посаду голови обласної ради профспілок. Багаторічна трудова біографія Юрія Толмачова в облпрофраді - це сумлінна діяльність на профспілковій ниві, шлях служіння людині праці.

Юрій Толмачов зробив вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення профспілкового руху Миколаївщини, підвищення іміджу профспілок області. Високий професіоналізм, вміння приймати під час непрості, але вірні рішення, цілеспрямованість, компетентність, принциповість, відкритість та повага до людей стали запорукою його заслуженого авторитету та поваги в трудових колективах, серед профспілкового активу, членів профспілок, серед керівників підприємств області. 

За багаторічну активну діяльність із захисту соціально-економічних прав та інтересів трудящих, впровадження в області системи соціального партнерства, значний особистий внесок у розвиток соціального діалогу по врегулюванню соціально-економічних питань Юрій Толмачов відзначений численними нагородами - Почесними грамотами та Подяками ФПУ, Почесними грамотами та Подяками облдержадміністрації та міської ради, знаком ФПУ «Профспілкова відзнака», знаком ФПУ «За розвиток соціального партнерства», удостоєний звання «Заслужений працівник профспілок України».

Щиро бажаємо Вам, шановний Юрію Петровичу, міцного здоров'я на довгі роки, щасливої долі, гарного настрою, добробуту у Вашій родині, усіх життєвих гараздів! Нехай Ваш високий професіоналізм, організаторський талант, багатий життєвий досвід і надалі плідно слугують справі захисту трудових прав та законних інтересів членів профспілок!

З повагою трудовий колектив.