среда

11 декабря

2019 г.

Сообщить новость

21-Nov-2019 11:38

"Южная правда", № 88 (24016)

ВЛАСТЬ (статья)

Олександр Стаднік зустрівся з представниками ГО «Молодіжний центр наукової діяльності»

1

У п'ятницю, 15 листопада, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік зустрівся з представництвом громадської організації «Молодіжний центр наукової діяльності» та параюристами системи безоплатної правової допомоги.
На зустрічі було обговорено шляхи співпраці та реалізації раніше презентованого громадською організацією проєкту.
Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. 
«Я повністю підтримую подібні починання, бо бачу, як ідея запалює ініціативу у таких активних хлопців і дівчат, які готові змінювати і створювати щось для молоді. Впевнений, спільно зможемо втілити багато корисних проєктів для області», - відзначив голова ОДА.
Молодь висловила подяку Олександру Стадніку за сприяння. «Дуже вдячні за підтримку, після нашої зустрічі є натхнення та віра, що у молоді здійсняться задумані ініціативи», - прокоментувала Юлія - одна з представниць ГО. 
Нагадаємо, що 23 жовтня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік провів зустріч з представниками громадської організації «Молодіжний центр наукової діяльності», які презентували проєкт «Миколаївська школа параюристів».