суббота

22 февраля

2020 г.

Сообщить новость

23-Oct-2019 13:30

"Южная правда", № 79 (24007)

ВЛАСТЬ (статья)

Порожні будівлі на території Миколаївської «лікарні моряків» передадуть у користування місцевої бригади тероборони

2 2

Порожні будівлі на території Медичного центру Миколаївської філії «АМПУ» передадуть у користування бригади територіальної оборони.

Про це повідомив голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік. Так, 15 жовтня голова облдержадміністрації спільно з заступником голови Миколаївської обласної ради Андрієм Кротовим та в. о. командира - начальником штабу Миколаївської бригади територіальної оборони Максимом Літвіненком оглянули будівлі, які розташовані на території Медичного центру миколаївської філії «Адміністрації морських портів України».

«За попередньою згодою з керівництвом філії порожні будівлі плануємо передати для базування штабу та особового складу нашої бригади тероборони, а також для використання їх в ході навчань. Вважаю це вірним кроком, адже це нарешті вирішить проблему з розміщенням бригади», - повідомив Олександр Стаднік.

Наразі триває процес передачі зазначених будівель у комунальну власність області. Крім того, відзначимо, що командування Миколаївської бригади тероборони взяло на себе обов’язки з експлуатації та приведення будівель до належного стану.

Раніше будівлі, про які йде мова, вже використовувались особовим складом бригади для навчань.
 

Прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.