среда

11 декабря

2019 г.

Сообщить новость

23-Oct-2019 11:04

"Южная правда", № 79 (24007)

ВЛАСТЬ (статья)

У Миколаєві визначили місця розташування пунктів первинного приймання рідких побутових відходів

31059487 1691304537573200 8852410952675491840 o 2

Депутат Миколаївської обласної ради, член постійної депутатської комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков постійно займається екологічними проблемами обласного центру і населених пунктів, розташованих поруч з ним.

Зокрема, Іллю Борисовича непокоїло ганебне явище зливу водіями асенізаторських машин рідких побутових відходів у непристосованих для цього місцях: у передмісті в полях, у зливову каналізацію. Таким чином наноситься значна шкода довкіллю, річкам Південний Буг та Інгул, від чужих «відходів життєдіяльності» страждають жителі поруч розташованих з Миколаєвом населених пунктів.

Згідно з діючим законодавством України та природоохоронним кодексом порушення, пов'язані зі зливом у непристосованих для цього місцях рідких побутових відходів, тягне за собою покарання у вигляді штрафу розміром від 50 до 80 мінімальних заробітних плат. 

Про виявлені факти депутат обласної ради, член постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Ілля Рєзніков повідомляв своїм колегам по депутатському корпусу Миколаївської міської ради, піднімав це питання на засіданнях виконкому Миколаївської міської ради.
Згодом, з метою попередження епідеміологічних ускладнень в місті, були визначені місця для облаштування блочними модульними пунктами первинного приймання рідких побутових відходів. На сьогоднішній день вони діють за такими адресами: 

- Інгульський район - вул. Троїцька ріг вул. Новозаводської; 

- Центральний район - мкр Соляні (вул. Архітектора Старова, 11 (КНС 22).

Цією діяльністю у Миколаєві займається ТОВ «Спецавто Миколаїв». Підприємство отримало відповідні дозволи на розміщення ряду пунктів прийому рідких побутових відходів. Вони пересувні і мобільно встановлюються.

Мінімально можуть сепарувати від 3 до 9 видів відходів відразу на місці. Проходить процес відділення великихфракцій аж до дрібних домішок. Це дозволить вирішити проблему з прийманням цього виду відходів у віддалених районах Миколаєва. Представники підприємства запрошують до співпраці усіх перевізників РПВ. 
По всіх питаннях можна звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Енгельса, 47, каб. 19, тел. 098-090-27-08.