среда

11 декабря

2019 г.

Сообщить новость

16-Oct-2019 16:25

"Южная правда", № 78 (24006)

ЭКОНОМИКА (топ)

Продукція Баштанського сирзаводу - це знак якості

2
"Ми ставимо за мету утримати першість в обсягах переробки сировини, бути лідером у цільномолочній продукції та дитячому харчуванні, продавати на внутрішньому ринку одну тисячу тонн сирів на місяць, закріпитися на ринках Китаю, арабських країн та країн Північної Африки."
Голова Наглядової ради Групи компаній «Молочний альянс» Сергій ВОВЧЕНКО 
про
стратегічні плани з розвитку.

 

ТДВ «Баштанський сирзавод» входить до складу Групи компаній «Молочний альянс» з 2006-го і більше ніж 45 років успішно працює на сирному ринку України, маючи репутацію виробника високоякісної молочної продукції. Товариство пережило різні часи: перебудов, досягнень, криз, становлення і пошуків нових ринків збуту. 

Сьогодні Баштанський сирзавод - це підприємство європейського рівня, зі стійким іміджем успішного, екологічного виробництва сирів та кисломолочної продукції. Його продукція продається під торговими марками «Славія», «Яготинське», «Пирятин». Користується незмінно високою популярністю у споживачів. Продуктовий портфель ТДВ «Баштанський сирзавод» складається з більш ніж 100 асортиментних позицій. Запорукою високої якості служить використання натуральної сировини, сучасних технологій та виготовлення молочних продуктів у відповідності до Державних стандартів України.

ТДВ «Баштанський сирзавод» - провідний експерт сирної справи. Продукція під торговою маркою «СЛАВІЯ» добре відома не лише в Україні, але й далеко за її межами. 

ТДВ «Баштанський сирзавод» внесено до переліку підприємств - великих платників податків Миколаївської області. За 2018 рік товариством з додатковою відповідальністю до бюджету перераховано 56 млн грн: з них - 33 млн грн до державного бюджету, 23 млн грн - до місцевого. 

Бути першими в якості та виробництві продуктів різних груп 
У ексклюзивному інтерв'ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» голова  Наглядової ради Групи компаній «Молочний альянс» Сергій ВОВЧЕНКО зазначив, що «виникають нові ідеї, потреби, тому за цей 2019 рік вкладемо щонайменше 200 млн грн. капітальних інвестицій. Основні проекти - це очисні споруди в Пирятині та Яготині, фасувальне обладнання в Баштанці й на заводі дитячого харчування, вакуумвипарна колона в Золотоноші.
Ми поставили в Баштанці лінію для виробництва продукції в поліетиленовій пляшці різного об'єму (молоко, кефір, йогурт). Виробництво запустили наприкінці липня, почали з шести нових цільномолочних продуктів, наприкінці року додамо ще кілька. Інвестиції в нову лінію сягнули EUR 1,2 млн».

Як і завдяки чому досягається стратегічна мета однієї з компаній «Молочного альянсу» - ТДВ «Баштанського сирзаводу», розповідає Генеральний директор Михайло Петрович ГАДІОН.

- Михайле Петровичу, зовсім недавно ви очолили ТДВ «Баштанський сирзавод», розкажіть, будь ласка, про себе. 

- Я почав працювати на Баштанському сирзаводі ще у 2006 році. Тоді молодим спеціалістом з автоматизації на роботу мене запросив Анатолій Петрович Поручник (колишній директор підприємства). У 2011 році я очолив технічну службу підприємства, обійнявши посаду головного інженера. На той час підприємство вже входило в групу компаній АТ «Молочний Альянс».

Вступ до холдингу АТ «Молочний альянс» став потужним поштовхом до розвитку та модернізації підприємства. На мене як на головного інженера було покладено обов'язки розвитку інфраструктури та технічного переоснащення. В період з 2007-го і до сьогодні в розвиток підприємства вкладаються значні кошти для модернізації обладнання, будівництва нових цехів, покупки нового обладнання, реконструкції. З 2011 року при моєму керівництві технічним сектором на підприємстві було побудовано три нових цехи по переробці молочної сировини, допоміжні  цехи,  впроваджені локальні реконструкції та модернізації приміщень, обладнання, інфраструктури. 

За часи з 2006 по 2019 роки під керівництвом трьох професіональних управлінців, директорів (Анатолій Петрович Поручник, Сергій Миколайович Гавва,  Сергій Олександрович Косяченко), я здобував досвід не тільки в технічному та технологічному напрямку, а і в управлінні персоналом, стратегічному та економічному розвитку підприємства.

 - Які основні завдання стоять перед вами і підприємством сьогодні?

- Керівництво холдингу довірило мені одне з найпотужніших підприємств України і  найголовнішим завданням для мене особисто та для колективу, який я очолюю, є задоволення вимог та потреб наших споживачів, бо вони є першою нашою цінністю, тому що своїми вподобаннями  оцінюють нашу роботу, подальше продовження технологічного та технічного розвитку підприємства згідно з новітніми технологіями, інноваціями, на відповідність законодавству України  та міжнародних стандартів. 

- Яку модернізацію пережив завод останнім часом і який обсяг інвестицій вкладено вже?

- За останні 5 років в модернізацію та розвиток підприємства вкладено близько 98 мільйонів гривень. Тільки за останні, неповні 2 роки зроблені наступні кроки:

2018 рік -  встановлено обладнання для глибокої очистки та підготовки сировини, що позитивно вплинуло на якість всієї групи продуктів, яка виробляється на підприємстві; 

2019-й - встановлено нову автоматизовану лінію з виробництва кисломолочної продукції та продуктів з незбираного молока в поліетиленові пляшки;

- закуплено та працюють: лінія по упаковці в плівку сиру м'якого  «Моццарелла» в розсолі, лінія подрібнення сирів для приготування піци та інших страв.

В найближчих планах  модернізація виробництва  сирів з чедеризацією сирної маси, розширення лінійки йогуртів.

- Михайлео Петровичу, якими ви бачите подальший шлях роботи ТДВ «Баштанський сирзавод»?

- Як і раніше - це суворе дотримання державних стандартів при виготовленні продукції на  високотехнологічному обладнанні та, безумовно, злагоджена робота коллективу, яка продовжує славні традиції заводу по виготовленню натуральних, якісних, безпечних та корисних продуктів. 

Широка популярність як в Україні, так і за її межами

- Яке місце сьогодні займає підприємство на молочному ринку України?

- На початку розмови я вже говорив та повторюсь, що підприємство є активним учасником ринку молочних продуктів більше ніж  

45 років,  з яких більше 10 ТДВ «Баштанський сирзавод» входить до складу Групи компаній «Молочний альянс», яка є лідером молочної галузі України. Продукція випускається під брендами «Пирятин», «Славія», «Яготинське». 
В асортименті ТДВ «Баштанський сирзавод» більш ніж 100 найменувань молочної продукції - це сири тверді, сири з чедеризацією сирної маси, розсільні, плавлені, вершкові, копчені, з наповнювачами, масло вершкове, молоко пастеризоване та кисломолочна продукція  в асортименті.  Завдяки використанню у виробництві лише натуральної сировини продукція підприємства завоювала широку популярність як в Україні, так і за її межами. 

Продукція заводу -  це своєрідний знак якості, гарант довіри з боку споживача та стабільно високого споживчого попиту.

- В Україні почали діяти нові вимоги до безпеки та якості молока і молочних продуктів, що стимулюють їх виробництво сорту «екстра». Що в цьому плані робиться на підприємстві? Європейські стандарти забороняють використання молока від приватного сектора. Як вирішують цю проблему баштанські молочники?

- Ми уважно слідкуємо за змінами в законодавстві.  І коли вийшов Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12.03.2019 № 118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів»,  стало зрозуміло, в якому напрямку нам необхідно діяти далі. Підприємство завжди приділяло особливу увагу вхідному контролю сировини, так як вона є основою продукції, яку ми виробляємо. 
Ми розуміли, що  до кінця поточного року нам буде необхідно  відмовитись від сировини, яка не відповідає вимогам законодавства, тому  вже з початку року почали планувати та проводити роботу та навчання зі своїми постачальниками. Одним з таких кроків стала розробка флаєру, в якому роз'яснювали правила отримання якісного молока, яке відповідає вимогам законодавства. 

Проводимо пошук нових партнерів, які розуміють та підтримують нові вимоги законодавста. Станом на сьогодні структура молока сировини на підприємстві складається наступним чином: 80% молока - сировини від господарств та 20% молока - сировини від населення. Плануємо до кінця року забезпечувати технологічний процес виготовлення продукції тільки молоком - сировиною відповідно до нових вимог ДСТУ 3662:2018, які вступають в силу в повному обсязі з  січня 2020 року.

Відповідність міжнародним стандартам

- Наскільки продукція ТДВ «Баштанський сирзавод» відповідає міжнародним стандартам?

- Вже більше 10 років на підприємстві розроблена, впроваджена та сертифікована   система менеджменту якості  та безпечності харчових продуктів, яка відповідає вимогам  міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та  ISO 22000:2005.  Щорічно відповідність міжнародним стандартам підтверджується проходженням аудиту, а в цьому році вперше було проведено аудит Держпродспоживслужбою  відповідно до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», а саме Наказу 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)». Результат - система менеджменту якості  та безпечності харчових продуктів ТДВ «Баштанський сирзавод» відповідає вимогам українського законодавства.

Також хочеться відмітити, що вже третій рік поспіль ми підтверджуємо відповідність вимогам міжнародного сертифікату Халяль, який був виданий нам вперше 11 квітня 2017 року  Центром Дослідження та Сертифікації «Халяль Альраід». Цей сертифікат дозволяє мусульманам усього світу вживати в їжу всі асортиментні позиції ТДВ «Баштанський сирзавод».  Сертифікат  «Халяль» - це єдиний документ, який дає можливість експортувати продукти харчування в країни арабо-мусульманського світу.

Даний сертифікат підтверджує, що ТДВ «Баштанський сирзавод» виробляє молочні продукти, які відповідають ісламським канонічним нормам (продукція не містить заборонених в ісламі речовин). 

- Чи маєте ви докази того, що продукція, яку виробляєте для внутрішнього ринку, теж якісна та безпечна? Чи бере підприємство участь в конкурсах, дегустаціях? 

- Для підтвердження якості та безпечності нашої продукції ми маємо на підприємстві лабораторію, яка контролює сировину, технологічний процес, готову продукцію, також плідно співпрацюємо з державними лабораторіями.  І вже багато років приймаємо участь в професійному дегустаційному конкурсі якості молочних продуктів, який організує та проводить Національна Асоціація молочників України «УКРМОЛПРОМ». Ось і в цьому, 2019 році, отримали нагороди як визнання високого професіоналізму та справжньої майстерності.  Гран-прі отримав сир м'який «Моццарелла» 45% жиру,  в розсолі ТМ «Яготинська»,  в м'якому пакуванні, до речи це наша новинка. Та Золоту медаль - сир вершковий «Крем-сир» 20% жиру ТМ «Пирятин» з зеленню.  

- Михайле Петровичу, куди і яку продукцію експортуєте?

- Потужності ТДВ «Баштанський сирзавод» дозволяють задовольняти потреби внутрішнього ринку та експортувати свою продукцію за кордон. Вже більше 10 років ми експортуємо продукцію власного виробництва  до республіки Молдова, співпрацюємо з ОАЕ, на експорт йде наша   продукція до  Лівії, Йордана.  В планах - КНР та Королівство Саудівська Аравія.

Новинки особисті і до вподоби

- Чи є новинки продукції, якими підприємство особливо пишається?

- Наш сир м'який «Моццарелла» ТМ «Яготинська», який ми виробляємо на підприємстві майже 5 років. Це  натуральний молочний продукт, що виготовляється за традиційним рецептом на сучасному обладнанні італійської компанії «COMAT UNICA A», тепер і  в зручному пакуванні.

Новинка, яка нам особисто дуже подобається, -  це «Крем-сир» з зеленню від ТМ «Пирятин». Він виготовляється з коров'ячих вершків і молока із використанням бактеріальних заквасок та додаванням солі й наповнювача «Весняна зелень» (містить зелень цибулі, кропу та петрушки). Чистий, в міру підсолений сирний смак та запах, а також однорідна ніжна консистенція «Крем-сиру» від ТМ «Пирятин» робить його як ідеальною самостійною закускою, так і чудовим інгредієнтом для різних страв: японських ролів, українських вареників тощо. Рекомендуємо спробувати.

Новинкою в асортиментному списку підприємства став плавлений сир «Вершковий», 55% жиру, виготовлений із натуральної сировини за вдосконаленою рецептурою, не містить штучних домішок та барвників. Cир плавлений пастоподібний «Вершковий» ТМ «Славія» можна вживати як окрему страву, так і в якості основи для бутербродів, паніні, бургерів, а також додавати до бульйонів під час приготування перших страв.

Ще одна новинка Сир «Моццарелла» ТМ «Славія» виготовляється на сучасному обладнанні з коров'ячого молока з додаванням закваски молочнокислих бактерій, мікробіального ферментного препарату і солі. Сир має пластичну консистенцію, однорідну, шарувату і еластичну структуру і тонкий, нейтральний смак, властивий класичній моццареллі. Цей сир особливо добрий для приготування італійських страв: піци, лазаньї, різних салатів, запіканок, пекарень та інших страв.

- Михайле Петровичу, розкажіть про колектив  ТДВ «Баштанський сирзавод». Як керівницво підприємства піклується про персонал?

- ТДВ «Баштанський сирзавод» залишається найпотужнішим підприємством свого району, що дає змогу працювати близько 500 особам. Персонал, який бере участь у функціонуванні системи менеджменту якості, має достатній рівень освіти, професійної підготовки і компетентності. Це дозволяє йому вміло застосовувати досвід і знання під час виготовлення продукції. Висока якість продукції Баштанського сирзаводу - складова професійної честі для тих, хто у нас працює. Підтвердженням цього є  нагороди, отримані колективом як визнання високого професіоналізму та справжньої майстерності.

Керівництво піклується про гідні умови праці. Підтвердженням цього є сучасні та модернізовані виробничі приміщення,  на робочих місцях підтримується відповідний мікроклімат для комфортної та результативної праці. Оновлені та реконструйовані побутові приміщення. На підприємстві активно працює профспілковий комітет, разом з ним керівництво підприємства піклується про змістовний  відпочинок, проведення святкувань,  приймає участь в благочинних акціях. 

Керівництво заводу приділяє особливу увагу підвищенню кваліфікації працюючих спеціалістів.  Для цього залучає до проведення навчання без відриву від виробництва  фахівців Одеської національної академії харчових технологій, Національного університету харчових технологій, групи компаній SGS Україна, що допомагають підтримувати кадровий рівень на належному рівні. Це дозволяє персоналу вміло застосовувати досвід і знання під час виготовлення продукції.

Наше  підприємство є базою проходження виробничої та переддипломної практики бакалаврів та магістрів, які навчаються в Одеській національній академії харчових технологій. І ми цим пишаємося!

З професійним святом!

- 20 жовтня - День працівників харчової промисловості. Михайле Петровиу, що в переддень професійного свята ви хотіли б побажати колективу?

- Хочу сказати, що  ми з  оптимізмом і впевненістю дивимося в майбутнє. Наша  досвідчена, фахова та згуртована команда однодумців докладає всіх зусиль, щоб  і надалі залишатись підприємством, яке виробляє якісну та безпечну продукцію для кожної української родини.

Напередодні свята від себе особисто своїм колегам та всім, хто працює в харчовій промисловості,  хотів би побажати натхнення, сил, успіхів, радості від життя і від того, що зроблено і буде робитись. Ще - миру, любові,  щедрої долі, злагоди вашим родинам та поваги оточуючих. І на останок -  розуміння того, що запорукою  розвитку нашої України, безумовно, є здоров'я наших українських людей та виготовлення якісних, безпечних  та  корисних продуктів харчування. 

От редакции: молочную продукцию  ОДО «Баштанский сырзавод» встретишь на любом столе  - в праздники и в будни. Это одно из лучших предприятий отрасли и крупнейший производитель молочной продукции Николаевской области. Продукция ОДО «Баштанский сырзавод» - визитная карточка Николаевщины.
Чем выше поднимаем завесу тайны, окружающую производство даже самых простых молочных продуктов, тем большее восхищение вызывает мастерство, с которым выполняют свою работу баштанские молочники, делающие нашу жизнь лучше и вкуснее. 
В канун профессионального праздника работников пищевой промышленности коллектив издания «Южная правда», которому исполнилось на днях 102 года, желает нашим друзьям крепкого здоровья, оптимизма и новых достижений в искусстве сыроделия и молочной индустрии. Процесс сыроварения - это, действительно, креатив в чистом виде. И пусть творчество вдохновляет вас на новые открытия, особые вкусности, натуральные и оригинальные, неповторимые и самые-самые! Пусть ведет к новым вершинам, победам, признанию. А мы, николаевцы, будем радоваться и гордиться, что ОДО «Баштанский сырзавод» - компания нашего Николаевского края, и у нас есть настоящие мастера молочного Дела. Изобилия, благ вам, наши земляки!
 

 

С. ЧЕПУРНЕНКО.