понедельник

20 января

2020 г.

Сообщить новость

03-Oct-2019 12:24

"Южная правда", № 75 (24003)

ВЛАСТЬ (статья)

«Йдемо спільно до перемоги»

20191002 image

У середу, 2 жовтня, у рамках робочого візиту до Миколаївської області міністр інфраструктури України  Владислав Криклій зустрівся з керівництвом області для обговорення ситуації щодо подальшого розвитку інфраструктури Миколаївщини.

Владислав Криклій привітав присутніх з успішним початком передачі у концесію порту «Ольвія», наголосивши, що наразі інвестори проявляють дуже живий інтерес до цієї пропозиції. Він додав, що концесія пожвавить притік інвестицій для розвитку інфраструктурних об'єктів. 

У ході зустрічі, зокрема, були обговорені питання ремонту доріг, роботи Миколаївського міжнародного аеропорту, відновлення Південнобузького мосту та Миколаївського залізничного вокзалу.

Голова облдержадміністрації Олександр Стаднік зазначив, що Миколаївщина на сьогодні має проблемну ситуацію з ремонтом ремонт доріг Н-11 «Миколаїв - Кривий Ріг - Дніпро», Н-14 «Миколаїв - Кропивницький - Олександрівка», Н-24 «Миколаїв - Благовіщенське» і М-14 «Одеса - Мелітополь - Новоазовськ». На першочергові роботи у 2020 році необхідно близько 8,3 млрд грн.

При цьому Олександр Стаднік повідомив, що з метою запобігання руйнації автошляхів облдержадміністрація має намір запропонувати пілотний проєкт по Миколаївській області з внесенням змін до законодавства щодо руху великовагового транспорту.

Відносно Південнобузького мосту було зазначено, що по даному напрямку наразі ведуться активні перемовини з японською Агенцією з міжнародного співробітництва (Jica). 

Що стосується Миколаївського залізничного вокзалу, аби перетворити вокзал на сучасний об'єкт інфраструктури з гідними умовами для пасажирів, його планується передати у концесію приватній компанії.

Пресс-служба Миколаївської  обласної державної адміністрації.