суббота

18 января

2020 г.

Сообщить новость

01-Oct-2019 11:42

"Южная правда", № 74 (24002)

ВЛАСТЬ (статья)

Олександр КУШНІР: «Співпраця з миколаївськими підприємствами - реальний шанс на успіх для інвесторів»

444678

У середу, 25 вересня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір разом з мером Миколаєва Олександром Сєнкевичем, заступником голови облради Андрієм Kротовим, Торгово-промисловою палатою області та представниками місцевих підприємств розповіли делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) про інвестиційні можливості миколаївського регіону, зокрема, у машинобудуванні та енергетиці.
Олександр Кушнір підкреслив, що наразі Миколаївщина має багато прикладів успішної реалізації проектів спільно з іноземними партнерами. За словами заступника голови ОДА, суто з німецькими компаніями успішно співпрацюють понад 100 підприємств області, а ФРН впродовж років залишається одним із головних торговельних партнерів Миколаївщини серед країн ЄС.

«Так, на жаль, у деяких підприємств нашої області зараз не зовсім стабільна ситуація і є певні слабкості. Однак будь-які тимчасові негаразди чи недоліки можна розглянути як можливості стрімкого розвитку - при правильній організації роботи і інвестиціях. Миколаївська область, як і Україна,  поки що не повністю відкритий ринок для Європи, де не всі ніші економіки зайняті, - це реальний шанс на успіх», - зазначив Олександр Кушнір.

Іноземні гості, серед яких - представники департаменту сприяння економіці Саксонії, торгово-промислової палати 
м. Хемніц та німецьких підприємств, розповіли, що мають намір з'ясувати про наявні можливості співпраці у Миколаївській області та оцінити перспективи регіону як партнера для робити у різних галузях промисловості.
Олександр Кушнір висловив упевненість, що це лише початок великої і плідної співпраці між регіонами, адже на завершення зустрічі учасники домовились про наступну робочу зустріч із залученням широких ділових кіл Саксонії та Миколаївщини.

 

Прес-служба  Миколаївської  облдержадміністрації.