суббота

18 января

2020 г.

Сообщить новость

25-Sep-2019 15:42

"Южная правда", № 72 (24000)

ЭКОНОМИКА (статья)

«Ви відроджуєте суднобудування»

N

20 вересня на Миколаївщині завдяки роботі заводу «НIБУЛОН» відбулася дійсно історична подія для українського суднобудування - введено найбільше за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судно - 140-метровий плавкран з двома крановими частинами та зерносховищем на 10 тис. тонн NIBULON MAХ. Сталося це у рамках проведення міжнародного форуму TRANS EXO ODESA-MYKOLAIV 2019.

Керівництво та колектив підприємства привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. 

«Доброго дня, шановні присутні! Доброго дня, Миколаївщино! Я хочу привітати вас з цим днем, бо кожен має відношення до сьогоднішньої події - коли ми бачимо не на словах, а на ділі, і бачимо реальний результат. Хочу подякувати керівнику та засновнику підприємства, Герою України Олексію Вадатурському. Це для мене поважна мить, коли можу подякувати за всі добрі справи, а насамперед, за сьогоднішню подію. Бо це - робочі місця, а найголовніше - повага за те, що в Україні почала відроджуватися справа, яка дуже давно зупинилася. За це вам дякую!», - сказав Олександр Стаднік.

Також на території заводу працювала виставка «Суднобудування та водний транспорт- 2019». У заході взяли участь десятки іноземних та українських компаній морської галузі, діяльність яких пов'язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрські, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади.
 

Прес-служба  облдержадміністрації.