пятница

24 января

2020 г.

Сообщить новость

05-Sep-2019 15:55

"Южная правда", № 67 (23995)

СОЦИУМ (статья)

Дякуємо за добрі справи

%d0%b2%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d1%82%d1%83%d1%80%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребують турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є. 

Протягом багатьох років колективи ТОВ СП «НІБУЛОН» (керівник О. О. Вадатурський) і Миколаївської загальноосвітньої школи I - III ст. № 7 зближують повсякденні клопоти і спільні прагнення-бажання створити нове, щасливе майбутнє для підростаючого покоління і всіх жителів України.

Шановний Олексію Опанасовичу! Учні і колектив вчителів, члени батьківського комітету Миколаївської загальноосвітньої школи I - III ст. № 7 висловлюють щиру вдячність вам особисто і працівникам очолюваного вами підприємства за плідну співпрацю, дружбу і підтримку у поліпшенні матеріально-технічної бази нашого загальноосвітнього навчального закладу. Надаючи допомогу, ви надаєте нам не просто матеріальні цінності, а даруєте надію на краще життя, сприяєте вихованню молоді.

Дуже приємно усвідомлювати, що поруч з нами завжди людина з великої літери, справжній професіонал своєї справи, який вболіває за долю Миколаївської області і всієї України в цілому! Олексію Опанасовичу, директор Миколаївської загальноосвітньої школи I - III ст. № 7 Галина Іванівна Ізмайлова особисто і працівники всього колективу вчителів, учні і батьки ще раз дякують вам за те, що ніколи не залишаєтеся осторонь проблем працівників освітянської галузі і вихованців загальноосвітніх навчальних закладів. Бажаємо компанії «НІБУЛОН» подальшого благополуччя, процвітання і успіхів. Нехай ваша доброта і щедрість, Олексію Опанасовичу, повернуться до вас сторицею! Міцного здоров'я, радості і щастя!