четверг

17 октября

2019 г.

Сообщить новость

31-Jul-2019 16:03

"Южная правда", № 57 (23985)

ЧЕЛОВЕК (статья)

Софія виправдовує надії

67294730 2349934861710161 5283440537272057856 o

12-річна Софія Черноморова боролася за перемогу на рівні із 19-річними спортсменами на чемпіонаті світу з бадмінтону.
В кінці минулого тижня на Миколаївському залізничному вокзалі президент федерації бадмінтону Миколаївської області, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов зустрічав володарку двох бронзових нагород чемпіонату світу з бадмінтону серед спортсменів з вадами слуху Софію Черноморову. Змагання проходили у місті Тайбей і тривали з 11 по 23 липня. Їм передувала підготовка членів Національної збірної команди з бадмінтону на Січеславщині під керівництвом Вікторії Семенюти.
Цього разу 12-річна Софія боролася за перемогу на рівні із 19-річними спортсменами: Кароліною Чернецькою (м. Дніпро) у парній категорії та Ігорем Сєнічкиним з Вінниці у змішаній парній категорії. Крім бронзових нагород Софія Черноморова привезла до Миколаєва ще й спеціальний приз від організаторів чемпіонату світу як наймолодша учасниця.
Нагадаємо, що попри свій юний вік, наша землячка Софія Черноморова є абсолютною чемпіонкою України серед молоді. На минулорічному чемпіонаті Європи вона здобула чотири нагороди.
«Ми сьогодні дійсно маємо значні результати. Постійно рухаємося вперед. А Софія Черноморова взагалі є нашою гордістю і зірочкою. Коли ми підбивали спортивні підсумки минулого року, Софію Черноморову було визнано переможницею у номінації «Спортивна надія року». Вона повністю виправдовує покладені на неї надії. Дві бронзові нагороди на чемпіонаті світу - вагомий результат для України, а для Миколаївщини тим більше. Сьогодні будуємо вже плани на майбутнє відносно сталого розвитку дефлімпійських груп з бадмінтону в Миколаївській області. Є гарний досвід, напрацьовано традиції, триває реконструкція спортивного комплексу у мікрорайоні Намив. Зала стане більш сучасною та модернізованою», - зазначив Андрій Кротов.

П. МОСКАЛЬОВ.