четверг

17 октября

2019 г.

Сообщить новость

04-Jul-2019 16:57

"Южная правда", № 50 (23978)

ПОЛИТИКА (статья)

Ляшко присоромив європейських депутатів

Img 6034

Лідер Радикальної партії жорстко нагадав європейцям про те, що цінності за гроші не продаються.
Тріумфальне повернення Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи - це ціннісний крах цієї організації і зрада принципів, на яких вона створювалася 70 років тому. Таку голосну заяву зробив у Страсбурзі Олег Ляшко. Якби не він - проросійську резолюцію протягнули б мовчки. А так - про ганьбу європейців почув весь світ.
«Ваше рішення про повернення російської делегації - це зрада пам'яті 13 тисяч українців, які віддали свої життя за те, щоб ви мирно тут сиділи і говорили ні про що. У той час, коли українці проливають кров, ви продаєте принципи ПАРЄ за гроші. Ви обманюєте самі себе, ви обманюєте своїх виборців, ви обманюєте Європу», - звернувся Ляшко до депутатів ПАРЄ.
Політик розповів, що із відстороненням російської делегації Асамблея втратила 60 мільйонів євро членських внесків. Але замість того щоб зменшити витрати на апарат, європейські політики вирішили повернути Росію, попри невиконання нею жодної резолюції ПАРЄ за ці роки. Ляшко вважає, що єдиною умовою повернення Росії мало б бути звільнення Криму та Донбасу.
«Вам не захист прав росіян треба, а їхні гроші. Бо замість того, щоб обмежити чиновницькі апетити і скоротити чисельність депутатів, ви хочете, щоб Росія заплатила свій внесок. Ви або сліпі, або дурні, або продажні! Ви не бачите очевидного - потаканнями і політикою умиротворення агресора не зупиниш, а навпаки - тільки розпалиш апетит. Росіяни за стінами цієї зали бігають і аплодують, бо вважають, що перемогли Раду Європи, верховенство права, кожного з нас. І їм начхати на права людей», - підкреслив Ляшко.
Після ганебного голосування за проросійську резолюцію Олег Ляшко вийшов з будівлі Асамблеї і записав відеозвернення до українців. Він зазначив, що зробив все, щоб захистити честь України, та обурився, що в такий відповідальний день в ПАРЄ не було українського президента. Політик закликав українську делегацію покинути Асамблею.
«Україні нічого там робити. Сьогодні ПАРЄ втратила будь-яку цінність і здатність представляти та захищати інтереси українців. Ми повернемось сюди після нашої перемоги. Я в це вірю так само, як вірю в перемогу України!» - підсумував Ляшко.

Марина КЛИМЕНКО.