четверг

17 октября

2019 г.

Сообщить новость

04-Jul-2019 16:56

"Южная правда", № 50 (23978)

КУЛЬТУРА (статья)

«З турботою про людей»

%d0%a1%d0%a4 119

Миколаївська обласна організація ветеранів України сердечно вітає голову ветеранської організації Вітовського району Тарко Людмилу Іванівну з ювілейним днем народження!
Кожний ювілей - це етап людського життя, можливість проаналізувати досягнуте, оглянутися на пройдену частку дороги.
У Ваш святковий день ми щиро раді вітати Вас і виразити свою пошану до Вас - людини щедрої душі і доброго серця.
Ваш життєвий досвід, природний організаторський талант, високі професійні та ділові якості - залог подальшої результативної діяльності у ветеранському та волонтерському русі.
Де б не працювали - на партійній, профспілковій роботі, Ви завжди проявляли чуйність, доброзичливість, справедливість, наполегливість, особливо це проявилось, коли Ви очолили організацію ветеранів Вітовського району. Ваша неординарність, тактовність завоювали величезну вдячність та повагу ветеранів.
Ваші часті зустрічі з ветеранами допомагають їм долати побутові труднощі. Ви надаєте їм всіляку допомогу, завжди тримаєте руку на пульсі їхнього життя. І кожного разу, віддаючи людям крихітку себе, Ви наповнюєте своє серце світлом у відповідь від вдячних людей. Ви своєю діяльністю творите добро, адже добро - то є найціннішій скарб.
Ви, Людмило Іванівно, стали своєю не лише для сотень ветеранів, інвалідів, учасників і дітей війни, пенсіонерів. Ви- стрижень цієї організації, її двигун вперед і оберіг. Забери все це, і організація втратить свій фундамент. Ваші трудові досягнення високо оцінені керівництвом держави та області. Нещодавно Вас нагородили орденом «Княгині Ольги» III ступеня, маєте медаль «За трудовую доблесть» відзнаку «Почесний ветеран України», неодноразово нагороджувались грамотами облдержадміністрації та обласної ради
Ми Вам від усієї душі бажаємо, щоб життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися, творчого довголіття, міцного здоров’я, щастя, миру та молодості душі! Низький Вам уклін, Людмило Іванівно, подяка за Вашу чуйність, працьовитість, за все добро, що Ви робите для ветеранів, людей поважного віку та молоді, нехай накопичений життєвий досвід та мудрість допомагають Вам досягати нових вершин.

З повагою Миколаївська обласна організація ветеранів України.