четверг

17 октября

2019 г.

Сообщить новость

03-Jul-2019 11:34

"Южная правда", № 49 (23977)

ПОЛИТИКА (статья)

Анатолій Гасюк - людина, яка робить добрі справи

65392529 2235979626731729 8286906301166911488 o

Нинішня пора передвиборних перегонів співпала із напруженим періодом жнив. Кандидату у народні депутати по 131-му виборчому округу Анатолію Гасюку в цей непростий час доводиться поєднувати і керівництво сільськогосподарськими підприємствами, які очолює, і поїздки по містах і селах, зустрічі з виборцями. Втім, врожай вирощено добрий. Анатолій Петрович як досвідчений керівник вміло координує дії фахівців на місцях, і навіть коли він виїздить з рідної Катеринівки Веселинівського району, справа ладиться. В те, що вирощені культури буде старанно зібрано без втрат, сумніву ні у кого немає.
Виборчий округ № 131 чи не найбільший на Миколаївщині. До його складу входить Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький райони та місто Южноукраїнськ. Тож донести до кожного з десятків тисяч їх мешканців свою програму, план першочергових дій на посту народного депутата - справа копітка.
«Южная правда» вже розповідала про зустрічі Анатолія Петровича на його рідній Веселинівщині, де про його добрі справи добре знають. Це і відремонтовані школи і дитсадки, лікарні, побудовані автошляхи і багато іншого.
Далі на шляху кандидата у парламентарії були Березанський, Єланецький райони та місто Южноукраїнськ, де люди з цікавістю слухали досвідченого аграрія, ставили йому актуальні питання.
З останніх подій на Березанщині - свято дня селища Березанка, яке відбулось у місцевому Будинку культури. Сюди і завітав Анатолій Гасюк. Анатолій Петрович тепло привітав жителів селища Березанки зі святом та побажав всім достатку, успіхів та чистого мирного неба. Хліборобам - рясних, вчасних дощів, гарних врожаїв, щоб зібране зерно не вміщалося в комори, а ціни на нього були адекватні до вкладеної в нього праці. Кандидат спілкувався на святі з мешканцями Березанки, серед яких були почесні жителі селища, ветерани праці, активісти, лідери громадської думки. По закінченні свята юнацька команда з футболу отримала від Анатолія Гасюка в подарунок футбольну форму.
Анатолій Петрович пообіцяв, що ця зустріч була не останньою і в подальшому приділить проблемним питанням Березанщини достойну увагу.
Анатолій Гасюк мав змістовні зустрічі із виборцями і у місті енергетиків Южноукраїнську. На питання місцевих журналістів про те, з якою метою йде до Верховної Ради, відповів наступне:
- Я прийняв рішення балотуватися до Верховної Ради по 131-му виборчому округу, щоб забезпечити процвітання нашій рідній Миколаївщині, в тому числі Южноукраїнську. Місто, де є атомна станція, повинно отримати найнижчі тарифи. Незахищені верстви населення не повинні жити у злиднях. Для мене це - пріоритетне завдання. Зароблені складною та відповідальною працею енергетиків гроші мають залишатися тут, а не передаватися до Києва, щоб потім чекати на подачки від столичних чиновників. Що стосується власне міста Южноукраїнська, у своїй політичній діяльності в разі обрання до Верховної Ради, зокрема, сприятиму добудові Ташлицької ГАЕС, наданню пільг у лікуванні, санаторно-курортному оздоровленні, збільшенню заробітних плат і пенсій працівникам Южно-Української АЕС та жителям 30-кілометрової зони, продовженню реконструкції діючих енергоблоків та будівництву нового енергоблоку АЕС.
У Южноукраїнську Анатолій Гасюк зробив цілий ряд візитів до закладів соціальної сфери. Метою було не лише ознайомлення з їх роботою та зацікавленість їхніми проблемами, а прагнення надати очікувану допомогу. Кандидат уважно дослухався до інформації керівників, працівників і одразу ж цікавився, яким чином може допомогти у вирішенні проблемних питань.
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг Територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» завідуюча Антоніна Переута та заступник директора територіального центру Ольга Гурова розповіли про особливості роботи цього підрозділу. Насамперед, це різноманітні процедури, які проходять пацієнти. І, як виявилося, допомога тут дуже потрібна. Заклад розрахований на 25 ліжко-місць і щороку тут оздоровлюється близько 300 людей. А от про обладнання окремої палати для людей з обмеженими фізичними можливостями, яких у Южноукраїнську на обліку 46 чоловік, тут поки що лише мріють. Хоча приміщення, яке можна було б обладнати для цього, є, і конкретний план, що і як потрібно зробити, також мають. Тож справа за фінансуванням проекту для реабілітації згаданої вразливої категорії людей. Невдовзі за фінансової підтримки Анатолія Гасюка буде зроблено ремонт, придбано необхідне облаштування, і громадяни з інвалідністю матимуть можливість тут повноцінно оздоровлюватися та проходити реабілітацію.
Також обіцяна підтримка у придбанні для фізкабінету необхідних компонентів для лікування суглобів, обладнанні кондиціонером соціальної перукарні.
Діти, які опинились у складних життєвих умовах, - категорія особлива. Вона потребує постійної уваги влади та громадськості. Саме з такими дітьми мають справу працівники Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради під керівництвом Ярослави Мельник. Знаходиться він у приміщенні колишньої школи. Вікова категорія підопічних - до 18 років. Завітавши до дітей, Анатолій Гасюк пригостив їх солодощами.
- До нашого центру діти потрапляють не від хорошого життя, - каже практичний психолог Наталя Петрівна Картоусова, ми робимо все, щоб їх тимчасове проживання тут було комфортним, зручним, корисним. До нас потрапляють дітки не лише з Южноукраїнська, а й із сусідніх районів.
На момент візиту сюди Анатолія Петровича у закладі перебувало 35 хлопчиків та дівчаток. Як виявилось, дуже вчасною була пропозиція Анатолія Гасюка щодо заміни на нові вікон та дверей, радіаторів опалення, ремонту комп'ютерної техніки.
Відвідавши відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Анатолій Гасюк охоче відгукнувся на прохання завідуючої Людмили Чернової допомогти у придбанні акумуляторів для апарату, що дає змогу реабілітологу проводити заняття з дітьми, які мають особливо складні діагнози.
У тому, що слова кандидата в депутати Анатолія Гасюка не розходяться з ділом, виборці зможуть переконатися зовсім скоро. Про зроблену роботу та допомогу Анатолій Петрович обіцяє згодом поінформувати.
Учасники зустрічей радо вітали Анатолія Гасюка та під час спілкування висловлювали йому свою довіру й підтримку.
Як повідомляє прес-служба кандидата у народні депутати України Анатолія Гасюка, минулого тижня одразу у трьох селах Єланеччини - Маложенівці, Кам'янці та, Калинівці - відбулися урочисті заходи з нагоди Дня села, в яких взяв участь Анатолій Петрович на запрошення мешканців сіл. Привітав мешканців сіл-іменинників зі святом, взяв участь у перерізанні червоних стрічок з нагоди відкриття щойно облаштованих дитячих майданчиків, побудова яких проводилася за підтримки Анатолія Петровича.
- Однією з причин прийнятого мною рішення балотуватися до парламенту стало велике бажання, аби процвітало українське село. Я йду на вибори з надією на зміни і з метою зробити все, аби ті кошти, які важкою працею заробляються у селі, на землі, сюди ж і поверталися, - зазначив кандидат у народні депутати України. - Кожна така подія, будь то відкриття майданчика чи благоустрій територій, чи ремонт у закладх соціальної сфери, для мене велика радість. Я завжди радий долучитися до подібних починань, підтримати небайдужих і активних людей, які хочуть зробити щось для своєї маленької батьківщини, для села, для зростаючого покоління та незахищених верств населення.
Завдяки внеску, зробленому кандидатом, у двох селах Маложенівської сільської ради з'явилися дитячі майданчики. А ще дітлахи забезпечені спортивною формою та м'ячами. З нагоди Дня села за підтримки А. Гасюка організовано святкові концерти. А у Калинівці 28-го червня ще й урочисто відкрили новостворений парк відпочинку «Дивограй». На радість громаді, а особливо дітям, посильний внесок робили люди, яким не байдуже до розбудови села. У парку відтепер функціонує футбольне міні-поле зі штучним покриттям, зона відпочинку, дитячий майданчик і спортивний з тренажерами. Чимало калинівців і гостей зібралися на святі. Співали пісень, танцювали, смажили шашлик. Словами вдячності вітали Анатолія Петровича учасники заходу, висловлювали радість щодо встановлення за його підтримки на території парку відпочинку нового фонтану. Під час свого виступу кандидат привітав калинівців з такою дійсно визначною подією, адже, за словами
А. Гасюка, відвідуючи багато населених пунктів не тільки в межах округу чи області, доводиться з жалем спостерігати, як руйнуються та занепадають, взагалі зникають села. «Такі гучні свята, як сьогодні у Калинівці, на превеликий жаль, стали великою рідкістю в сільській місцевості. Дякувати Богові, серед аграріїв, які працюють на землі, ще є справжні патріоти села. Ці люди готові витрачати власні кошти, аби зробити свій внесок у його розвиток, щоб воно процвітало і жило, а не виживало. Ці слова присутні підтримали гучними оплесками. Свою думку щодо рішення Анатолія Гасюка балотуватися в депутати Верховної Ради України висловив депутат Миколаївської обласної ради, голова ТОВ СГВП «Агро-Флагман» Юрій Кормишкін. Він, зокрема, зазначив, що цілком підтримує рішення Анатолія Петровича, знає його дуже давно, з 2006 року. Вважає, що людина, яка досягла успіхів у сільськогосподарській діяльності самотужки, не чекаючи ні від кого допомоги, багато років проживаючи у селі, створюючи робочі місця, усіляко підтримуючи жителів села, знаючи їхні проблеми, працюючи поряд з ними та неодноразово виправдовуючи довіру, достойна представляти 131-й округ і захищати інтереси його жителів у Верховній Раді.
Довіру кандидатові від 131-го виборчого округу висловили й представники Єланецької районної влади - перший заступник голови райдержадміністрації - виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Петрівна Гуліна, голова районної ради Василь Васильович Богданцев і Калинівський сільський голова Володимир Миколайович Булах разом зі своїми колегами - сільськими головами сусідніх рад і місцеві підприємці та сільгосптоваровиробники.
А у планах кандидата Анатолія Гасюка ще чимало поїздок, спілкування зі своїми виборцями, з'ясування першочергових проблем, на які треба звернути увагу. Це все надає можливість громадянам дізнатися більше про нього, про його діяльність, його погляди на ту чи іншу ситуацію. І під час цих зустрічей росте кількість прибічників Анатолія Гасюка як справжнього народного кандидата.

Руслан ПІДГОРНИЙ.