четверг

17 октября

2019 г.

Сообщить новость

21-Jun-2019 11:02

ВЛАСТЬ (статья)

Постанова Центральної виборчої комісії України № 1069

Gerb cvk tmb 270x180

У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА

19 червня 2019 року м.Київ № 1069

Про зміни в складі окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року про заміну членів окружних виборчих комісій, витяги з протоколів засідань окружної виборчої комісії щодо відмови членів цієї комісії скласти присягу, відповідно до пункту 1 частини другої статті 13, частин першої – третьої, п’ятої – сьомої статті 26, частин п’ятої – сьомої, десятої, одинадцятої статті 27, пунктів 2, 8 частини третьої, частин четвертої, сьомої, десятої статті 37, частини другої статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1 – 3, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Внести зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 31 травня 2019 року № 919 "Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" (зі змінами), згідно з додатками 1 – 17.
2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.
3. Цю постанову разом з належним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також у двох примірниках окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.
4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії Т. СЛІПАЧУК

Додаток 10 до постанови Центральної виборчої комісії від 19 червня 2019 року № 1069

ЗМІНИ в складі окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Миколаївська область

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 130

Припинити достроково повноваження члена комісії:
Грач Катерина Валентинівна, 1991 року народження – від Політичної партії "Інтернет партія України" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).
Включити до складу цієї комісії:
Мирошниченко Наталія Володимирівна, 1970 року народження – від Політичної партії "Інтернет партія України".
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України.

Одномандатного виборчого округу № 132

Припинити достроково повноваження члена комісії:
Білоус Ярослава Валеріївна, 1995 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).
Включити до складу цієї комісії:
Вовченко Ірина Вікторівна, 1992 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Припинити достроково повноваження члена комісії:
Старченко Вікторія Олександрівна, 1984 року народження – від Політичної партії "Інтернет партія України" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).
Включити до складу цієї комісії:
Шаманаєв Андрій Віталійович, 1967 року народження – від Політичної партії "Інтернет партія України".

Секретар Центральної виборчої комісії Н. БЕРНАЦЬКА