понедельник

26 августа

2019 г.

Сообщить новость

07-Mar-2019 10:28

www.smeshkopresident.com.ua

ПОЛИТИКА (статья)

Ігор СМЕШКО: «Я б хотів, щоб мою програму дійсно вважали гімном середньому класу»

Dscf6919

Кадидат в Президенти, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко розповів, яким має бути майбутній глава держави: «Я готовий нести персональну відповідальність за виконання повноважень Верховного Головнокомандувача згідно з Конституцією. Я знаю військову систему нашої держави і як Верховний Головнокомандувач цілодобово готовий приймати особисті рішення, які ніхто за Президента по Конституції і законам прийняти не може.
Я готовий і спроможний відновити верховенство права. Корупція політичної системи б'є рекорди, вона фактично «з'їдає» бюджет країни, руйнує економіку і приводить до збіднення населення. В такій країні Президент повинен знати, як відновити правоохоронну систему, вміти ввести професійні аполітичні кадри, що не мають зав'язків з олігархами. Таким чином Президент зможе відновити верховенство права. Від цього будуть залежати зростання економіки та прожиткового рівня населення.
Президент має впровадити негайне системне вирішення вибору економічної моделі розвитку України. Президент має зупинити перехід країни у категорію третього світу. Відкритість наших ринків руйнує збереження високих технологій, зашкоджує ринку праці і становленню соціально-економічної бази для демократії - середнього класу.
Середній клас - це не тільки малий і середній бізнес. Це - високооплачувані службовці, військовослужбовці, лікарі, вчителі, виховательки. Це пенсіонери, всі ветерани, чорнобильці, які вже заплатили своїм життям і здоров'ям за велич нашої країни. Молоді треба дати можливість чесно працювати. І вони самі про себе подбають.
Я б хотів, щоб мою програму дійсно вважали гімном середньому класу. Так ми зможемо створити державу, для якої така країна-агресор, як Росія, була б не загрозою».
Зверніть, будь ласка, увагу. На офіційному сайті зібрана інформація (керівники та контактні номери телефонів) про всі обласні виборчі штаби кандидата в Президенти України Ігоря СМЕШКА.
Долучайтеся до нашої команди!

.