среда

19 июня

2019 г.

Сообщить новость

08-Nov-2018 ..... 05:37 .....

"Южная правда", № 128 - 129 (23902 - 23903) .....

СОЦИУМ (статья)

В Миколаївській області розпочато будівництво сільських амбулаторій в трьох населених пунктах

1

Миколаївська область увійшла до трійки лідерів серед регіонів країни по темпам проведення тендерів та визначення генпідрядників з будівництва сільських амбулаторій. В області вже стартувало будівництво трьох медичних об'єктів.
Про це стало відомо в ході відеоселекторної наради з обговорення питання щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості, під головуванням віце-прем'єр-міністра України - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка за участі заступників голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи та Євгена Шевченка.
В ході наради Геннадій Зубко наголосив, що регіони мають пришвидшити процес впровадження реформи охорони здоров'я в інфраструктурній частині. Зокрема це стосується оформлення земельних ділянок, документації - укладання договорів з генпроектувальниками, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів та визначення генпідрядників.
«Питання будівництва амбулаторій у сільській місцевості у Миколаївській області знаходиться на особистому контролі голови ОДА Олексія Савченка. На сьогодні по всім запланованим об'єктам будівництва підрядники готові невідкладно приступити до виконання робіт. Залишаються деякі формальності. Наразі у трьох населених пунктах Березанського району - селах Калинівка і Новофедорівка та в Коблевській ОТГ завершені всі процедури та укладені відповідні договори і вже розпочато будівництво», - прокоментував Валентин Гайдаржи.
Нагадаємо, що наприкінці липня Мінрегіону затвердив проекти будівництва 14 амбулаторій у сільській місцевості на Миколаївщині та виділив відповідне фінансування у розмірі близько 55,6 млн грн. Таким чином, область увійшла у перший пул 15-ти регіонів, де було розпочато реалізацію проектів за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини.

Прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.