четверг

18 июля

2019 г.

Сообщить новость

06-Nov-2018 ..... 03:15 .....

"Южная правда", № 126 - 127 (23900 - 23901) .....

СОЦИУМ (статья)

Миколаївська область повністю забезпечена вакциною для профілактики кору та у повному обсязі забезпечена видатками на реімбурсацію препаратів інсуліну

2

Про це стало відомо під час відеоселекторної наради МОЗ України за участі заступника голови Миколаївської ОДА Євгена Шевченка.

Так, в ході наради розглядались питання щодо протидії спалаху кору, вжиття невідкладних заходів для забезпечення відповідних профілактичних щеплень, а також стану забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий діабет.
«На сьогодні ситуація щодо захворюваності на кір в області стабільна, із тенденцією до спаду. Маємо 141,2% забезпеченості вакциною від річної потреби. Завдяки реалізації в області урядової програми «Доступні ліки» за дев’ять місяців поточного року кількість хворих на цукровий діабет ІІ типу, які отримали лікарські засоби, склала 53 307 осіб. Область у повному обсязі забезпечена видатками на реімбурсацію препаратів інсуліну», - прокоментував Євген Шевченко.
Нагадуємо жителям Миколаївської області, що з будь-яких питань, що стосуються медицини та інших сфер, можна звертатися на «гарячу лінію» голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка за номером 0 800 502 191.

Прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.